Program klubu

Loading Akce

Nadcházející Akce

List of Akce

Program Festivalu u Slavie na letní scéně

Út 9. Červenec @ 18:00 - So 31. Srpen @ 5:00

Velbloudi vyjedou v létě pod širý nebe, buď u toho, buď s námi

Drum & Bass u Slávie w/ Young Blood, Bassheadz; afterparty Velbloud

Čt 18. Červenec @ 18:00 - 3:00

Letní scéna Slavie ožije mladou d&b krví, která se po 22 hodině přeleje do Velblouda, přijď za náma

VEES + ONI /Letní scéna Slavie

Pá 19. Červenec @ 18:00 - 22:00

Druhý týden uzavřeme s místními kapelami
VEES - indie rock´n´roll České Budějovice
a
ONI - alternative rock České Budějovice

Divnopárty VOL.5 – j í d l o

Út 23. Červenec @ 20:47 - 5:00

Večer plný kreativních mladých lidí, tvořivých zón, zábavy a tentokráte i jídla

The Rozladěn + Aerbo /Letní scéna Slavie

Čt 25. Červenec @ 18:00 - 22:00

Třetí týden festivalu otevřeme v undergroundovém stylu s místní legendou
THE ROZLADĚN za podpory novohradské mladé krve v alternative rockových rytmech
AERBO

Znouzectnost + Prášek Proti Blbosti /Letní scéna Slavie

Pá 26. Červenec @ 18:00 - 22:00

Na závěr třetího týdne jsme pozvali legendu české punkové scény
Znouzectnost za podpory místních, čím dál více oblíbených punkerů Prášek proti Blbosti - PPB

KALLE + Tokaref /Letní scéna Slavie

Út 30. Červenec @ 18:00 - 22:00

Poslední červencový termín se ponese v melancholickém slowcoru a alternativním funk/blues rocku s kapelami

Kalle - slowcore Tábor
a
Tokaref - alternative funk/blues rock Český Krumlov

Start v 18.00 hodin
Vstupné dobrovolné - výtěžek bude věnován na charitativní účely
Od 21.00 hodin otevřen Music Bar Velbloud - afterparty - vstup free

Smutný Karel /Letní scéna Slavie

Čt 1. Srpen @ 18:00 - 22:00

Srpen otevřeme s další jihočeskou rockovou legendou, která oslavila nedávno 20 let na scéně
Smutný Karel - psychedelic rock
Start v 18.00 hodin
Vstupné dobrovolné - výtěžek bude věnován na charitativní účely
Od 21.00 hodin otevřen Music Bar Velbloud - afterparty - vstup free

Kool-Aid, Wessele, Hameln /Letní scéna Slavie

Pá 2. Srpen @ 18:00 - 22:00

První srpnový týden uzavřeme s kapelami
kool-aid - alternative rock České Budějovice
Wessele - alternative post-rock Volyně
HAMELN - psychedelick emo noise České Budějovice

The DRAIN + Iggy Mayerov /Letní scéna Slavie

Út 6. Srpen @ 18:00 - 22:00

Druhý srpnový týden otevřeme s kapelami

THE DRAIN - garage glamrock Praha/České Budějovice
a
Iggy Mayerov - shoegaze/dream pop Praha

Venera + THE26 /Letní scéna Slavie

Čt 8. Srpen @ 18:00 - 22:00

Další večer se ponese v duchu ostřejších kytar s místní kapelou
VENERA - post-hardcore, grunge, space rock České Budějovice
a hostem The 26 - progressive rock Praha

The OwnRoadies + Corpulent Provocateur /Letní scéna Slavie

Pá 9. Srpen @ 18:00 - 22:00

Další týden uzavřeme s kapelami
The OWNROADIES - punk rock České Budějovice
a Corpulent Provocateur - rock w. Seatle sound Pardubice

LENKA Dusilová + Common Ground /Letní scéna Slavie

Út 13. Srpen @ 18:00 - 22:00

Třetí srpnový týden otevřeme s českou fenomenální a osobitou instrumentalistkou a zpěvačkou. České Budějovice opět navštíví
Lenka Dusilova - alternative/experimental/pop Praha
za podpory českobudějovické nové formace
COMON GROUND (Petr Hubík a Jakub Vančura)

The River Of The Lost Souls & After Rain /Letní scéna Slavie

Čt 15. Srpen @ 18:00 - 22:00

Srpnový příval black metalu a hard rocku s budějckými kapelami

The River Of The Lost Souls a After Rain

Věc Makropulos + The Hope /Letní scéna Slavie

Pá 16. Srpen @ 18:00 - 22:00

Třetí srpnový týden uzavřeme s kapelami
Věc Makropulos (OFFICIAL) - crossover-rap Pardubice a
The Hope - melodic rock České Budějovice

Vložte Kočku + Kaplan Bros. /Letní scéna Slavie

Út 20. Srpen @ 18:00 - 22:00

Předposlední týden festivalu otevřeme s kapelami
Vložte kočku - experimental/rap/garage rock Praha a Kaplan Bros. - experimental noise/rap/pop Praha

OHM Square + Triponaut /Letní scéna Slavie

Čt 22. Srpen @ 18:00 - 22:00

Předposlední čtvrteční večer prázdnin nám zpříjemní kapely
Ohm Square - electronic Praha a Triponaut - experimental trip rock Praha

Ghost of You + Burning Steps + Dyna /Letní scéna Slavie

Út 27. Srpen @ 18:00 - 22:00

Poslední týden festivalu otevřeme s kapelami
Ghost of You - psychedelic-pop Brno a
Burning Steps - punkrock/hardcore Praha/Most a
DYNA - indie-garage České Budějovice

Xavier Baumaxa /Letní scéna Slavie

Čt 29. Srpen @ 18:00 - 22:00

Předposlední festivalový koncertní večer nám zpříjemní
Xavier Baumaxa - one man show

Manon Meurt + Ufajr /Letní scéna Slavie

Pá 30. Srpen @ 18:00 - 22:00

Závěrečný koncert na letní scéně, kterým zároveň zveme na "Divnofest", který proběhne 31/8 v parku Háječek, se s vámi rozloučíme s kapelami
Manon meurt - shoegaze Rakovník a
Ufajr - indie post-rock Praha

+ Export Events