Posted by on

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

LÉTO S VELBLOUDEM

Út 16. června 2020 @ 15:00 - Pá 28. srpna 2020 @ 23:30

Srdečně zdravíme všechny příznivce našeho klubu a po delší odmlce vás chceme informovat o aktuální situaci.

Klub Music Bar Velbloud aktuálně přemisťuje své dění do prostor letní scény u spolkového a kulturního domu Slavie v Českých Budějovicích, čímž se opět vrací do podpory živé kultury (zde můžete sledovat aktivity Za živou hudbu nebo sledovat aktuální dění ve všech kulturních oborech na Institutu Divadelního umění) a to pořádáním letního festivalu LÉTO S VELBLOUDEM, navazujícím na předchozí festivaly z let 2018 a 2019 (odkaz na minulý ročník Letní scéna Slavie ), který je volným pokračováním tradičního českobudějovického festivalu v nádherných, kaštany ověnčených místech, založeným provozovateli Café Klub Slavie a za to jim patří velké díky!

Letošní ročník se bude konat od 25/6 do 28/8 a to každé úterý, čtvrtek a pátek, navíc bude pouze jedna středa 1/7, kde proběhne tradiční Blackout D&B Resident Night z dílny Beatz.cz v duchu old-school vinyl párty k poctě řemeslné, djské. Týdenní přestávka bude v období od 10/8 do 15/8, kdy proběhne tradiční městský festival Múzy na vodě, z dílny Odboru kulturního a cestovního ruchu magistrátu města České Budějovice.

Na programu máme již domluvené interprety Lenka Dusilová, Znouzectnost, Už jsme doma, Ondřej Fencl a HromosvodXavier Baumaxa, MessenJahThe Drain, Love Gangsters, Seventh Passion, Messenjah, Jiříkovo Vidění, Nauzea Orchestra, Ficture, Štěpán SoukupMetal Mode, Space DeTour, Prášek Proti Blbosti, Hovno Pankáči, Budweis Drunken BastardsLoutky v Říji, Above, Rytmy SrdceNaked Proffesors, Nixon Lads, kool-aid, Čardáš Klaunů, KlauniZnitra, Oči, The River Of The Lost Souls, ArthemionBlackout Djs, Opidum sound, Utíkej!End of Scream, Driák, Přísun povolen, Janet A a jednáme s dalšími respektive čekáme na potvrzení od interpretů Čisté Tvary, Vltava, První Hoře, David Pomahač, Terne Čhave, Zabelov Group, Kalle, Lex Barker, Pirates of the Pubs, The OwnRoadies, Krize Středního VěkuThe Complication, Green Frog Feet (ger), Decibelles (fra), Strýčkova Zahrádka, Common Ground, Janchi, Slam Poetry  a chystáme se oslovit další interprety a umělce jak z lokální tak celorepublikové hudební scény.

Hlavním zdrojem příjmů bude dobrovolné vstupné, které budeme v průběhu jednotlivých večerů vybírat do klobouku, tímto darem přispějete pouze na honoráře interpretů, za jakýkoliv příspěvek srdečné díky! Dále můžete celý festival podpořit tím, že si na našich stáncích zakoupíte něco dobrého k pití a snědku, tímto nákupem budeme financovat pronájmy prostor, technické a materiální zajištění akce a výplaty zaměstnanců, za jakýkoliv nákup vám také srdečně děkujeme! Vzhledem k vysokým nákladům celého festivalu jsme se rozhodli spustit SBÍRKU na portále Donio , jejichž tým mladých, inspirativních lidí rád pomáhá druhým a do všech projektů vkládá  své zkušenosti i srdce, tímto příspěvkem budou primárně financovány honoráře interpretů, kteří v současné době zažívají těžké časy a přesto, že si jejich umění zaslouží adekvátní finanční ohodnocení, jdou s kůží a srdcem na trh i s rizikem nižších honorářů, proto vám srdečně děkujeme za jakýkoliv příspěvek! Celková částka sbírky bude transparentně dokumentována, abyste věděli, komu a zač jste přispěli. Dále připravujeme hudební večery přenášet do virtuálního prostoru, tedy streaming, i zde budete mít možnost podpořit všechny interprety, kteří předvedou své umění pro potěchu ducha a mysli, tento podpůrný projekt je v jednání, budeme vás brzy informovat.

Tímto zároveň zveme na sobotní hudební večery ve stejných prostorách, které pořádá Music Club Slavia , bližší informace o termínech hledejte na jejich stránkách. Stejně tak fandíme všem ostatním klubům a kulturním institucím jak z Českých Budějovic tak z celé České republiky, které se v současné nelehké době snaží jakýmkoliv pořádáním kulturních akcí podpořit umírající sektor hudebního a zábavního průmyslu.

NAŠE MOTO: V JEDNOTĚ JE SÍLA A MUSÍME SI POMÁHAT!

Srdečně zdraví

VÁŠ VELBLOUD TÝM a SUBKULTURA TÝM

 

 

Podrobnosti

Zahájení:
Út 16. června 2020 @ 15:00
Ukončení:
Pá 28. srpna 2020 @ 23:30
Webová stránka:
https://www.facebook.com/MusicBarVelbloud/

Místo konání

Music Bar Velbloud
U Tří lvů 4/294
České Budějovice, 370 01
Telefon:
+420 737 157 871