Posted by on

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Cocoman a Dr.Kary ve Velbloudu / Mono3x / Selector Boldrik / Gred Lvov

So 13. Duben @ 20:00 - 4:00

150Kč – 200Kč

Do Českých Budějovic přijede rozpálit parket osvědčená dvojka – Cocoman a Dr.Kary!
Support zajistí Selector Boldrik / Mono3x / Gred Lvov

Ve Velbloudu se schyluje k akci, jaká tu dlouho nebyla! Dva pánové a jedna dáma na mikrofonech, dva našláplí a osobití DJs u mixáku. Reggae, dancehall, rap, dance music, ale i těžkotonážní drum’n’bass. Párty plná dobrý muziky, hromady českých textů a mocný energie.

Dorazí neúnavný leader české reggae scény – zpěvák a producent Cocoman. Osobnost stojící za dlouhou řadou zásadních nahrávek posledních let, autor hitů Jedna Láska, Tak už to bal nebo Terorista, principál schovaný za projekty Nevereš, Sklizeň, Repráček Session, Coco Jammin nebo Freestyle Reggae Session, držitel dvou cen Anděl v kategorii reggae a ska a především vytrvalý šiřitel dobrých vibrací a kvalitních textů.

Do Velbloudu přijede po boku Dr.Karyho – MCho, který má kořeny hluboko v soundsystémových časech kultovních Gardenzitty a jehož karysmatický hlas se stal klasikou raggamuffinu v Česku. Ať už to byli Fastfood Orchestra, spolupráce s Indy a Witch, Nana Zorin, Sto Zvířat nebo Loco Loco, ať dává do reggae, kytarovky nebo drum’n’bassu, Dr.Kary je těžká váha, která umí rozpálit parket. Ale to my ve Velbloudu už moc dobře víme!

Večer podpoří i Mono3x. Zpěvačku a rapperku, která se za tímhle jménem skrývá, můžete znát taky jako Démonu nebo Moniku Hejdovou, jako frontmanku projektu MonoStereo nebo kolegyni Emsy (ex-bow wave) v nedávno zaniklém projektu Vůdůkrů. Mono3x se vydala vlastní cestou a začíná posílat ven první singly a videoklipy. Hip hop, funky, taneční muzika a český texty – a ohnivá lady Mono3x!

Všichni rozjedou svoje shows po boku Selectora Boldrika – hyperaktivního DJe, který má za sebou stovky roztančených parketů a ve sbírce závratné množství exkluzivních dub plates, které jinde neuslyšíte. Je známý svojí vášní pro dobrou muziku, citem pro vrtkavé nálady publika a provokativními hudebními výstřelky.

Afterparty až do ranních hodin naloží Gred Lvov se svým mixem těžkotonážních lámaných beatů z podzemí.

Těšíme se na jedinečný večírek ve Velbloudu!

Další info brzy

Podrobnosti

Datum:
So 13. Duben
Čas:
20:00 - 4:00
Cena:
150Kč – 200Kč
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/2084326745021350/

Místo konání

Music Bar Velbloud
U Tří lvů 4/294
České Budějovice, 370 01
Telefon:
+420 737 157 871