Posted by on

Načítám Akce

« Všechny Akce

COLECTIV

Čt 17. září @ 18:00 - 22:00

dobrovolné

Myšák aka Colectiv, jihočeský bard původem ze Sokolova, který po dlouhém cestování po světě došel až do Českých Budějovic, kde objevil svoji Jamajku. Od té doby po dobu 10 let válcuje svým reggae-rapem česká a slovenská klubová a festivalová pódia.
+
prozatím neznámý host

Otevřeno od 18 hodin, produkce mezi 19 a 22 hodinou, vstup je dobrovolný, výtěžek bude použit na honoráře interpretů, stejně tak můžete festival podpořit na této sbírce https://www.donio.cz/FestivalSlavie, festival je prozatím v režimu DIY. Koncert bude přenášen on-line na www.kulturadoma.cz

Bližší informace k interpretovi:

Colectiv se poprvé představil na posledním Reggae meetingu v roce 2010. Od té doby odehrál už nespočet koncertů a navštívil skoro každé české a slovenské pódium. Tehdy vznikají zásadní hity jako je Budějce Jamajka je, My chceme mír či Bad Bwoys. Následuje období spoluprací a zásadní setkání s Coco Jammin Production, ze kterého vykrystalizovalo debutové album *První a posel dní*. Nyní s kapelou a nebo jako Mc projede opět festivaly jako: Uprising (SK), Galota (SK), Mighty Sounds, Hip Hop kemp, Muffin, Beats for Love, a spousty dalších. Prozatím vznikají společné písně s Rest (CZ), Boy Wonder (SK), Smola a Hrušky (SK) , Afu-Ra (US), MessenJah, Medial Banana (SK), Urban Robot (CZ), Pull Up Unity (SK) nebo Mc Ryhha (SK).
V roce 2019 si na nás připravil novou show ať už s kapelou a nebo s Dj F.I.L. , doplněnou o nenatočené pecky, které uslyšíte pouze na koncertě.

Podrobnosti

Datum:
Čt 17. září
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
dobrovolné
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/734151360715224/

Místo konání

Letní scéna Slavie
Jirsíkova 2
České Budějovice, 370 01 Česká republika