Posted by on

Načítám Akce

« Všechny Akce

DELUSION

Pá 18. září @ 18:00 - 22:00

dobrovolné

Navigace pro Akce

DELUSION, strakonická, čtvrt století hrající hardcore kapela, na kterou se točily circle pity na prvním Fluff festu, patří pořád mezi špičku tuzemský hc scény. Koncertují, nahrávají desky a vše je podpořeno neutuchající energií, která z nich cáká na všechny strany! Připrav se na perfektně odvedenou práci, rychlý pasáže střídaný se skákačkama, všechno s maximálním nadhledem.
+
prozatím neznámý host / neznámí hosté

Otevřeno od 18 hodin, produkce mezi 19 a 22 hodinou, vstup je dobrovolný, výtěžek bude použit na honoráře interpretů, stejně tak můžete festival podpořit na této sbírce https://www.donio.cz/FestivalSlavie, festival je prozatím v režimu DIY.
Koncert bude přenášen on-line přes www.kulturadoma.cz

Bližší informace k interpretovi:

DELUSION odehráli více jak 800 koncertů většinou po území ČR, ale i v zahraničí – Německo, Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Slovensko, Rumunsko, Makedonie nebo Finsko. Vystoupili po boku kapel : THE SICK / ENDEAVOR / LASH OUT / UP IN ARMS / CULTURE / AMULET / TRIAL / ENSIGN / NEWBORN / DAWNCORE / CONVERGE / HATEBREED / DEADLOCK / The ARCHAIC DECADENCE / H2O / VANNA … Chceš se dozvědět víc? mrkni na jejich stránky https://bandzone.cz/delusion, kde najdeš vše, co potřebuješ, ale raději doraž na koncert, ať můžeš okoštovat tuhle parádu naživo

Podrobnosti

Datum:
Pá 18. září
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
dobrovolné
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/308297736891140/

Místo konání

Letní scéna Slavie
Jirsíkova 2
České Budějovice, 370 01 Česká republika