Posted by on

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Ghost of You + Burning Steps + Dyna /Letní scéna Slavie

Út 27. srpna 2019 @ 18:00 - 22:00

dobrovolné

Poslední týden festivalu otevřeme s kapelami
Ghost of You – psychedelic-pop Brno
http://www.ghostofyou.cz
a
Burning Steps – punkrock/hardcore Praha/Most
http://burningsteps.cz
a
DYNA – indie-garage České Budějovice
https://dyna.bandcamp.com

Start v 18.00 hodin
vstup dobrovolný, výtěžek bude použit na dobročinné účely
od 21.00 hodin otevřen Music Bar Velbloud – afterparty – vstup free

Bližší informace k interpretům:

Ghost of You je čtyřčlenná kapela složená z mladých ambiciózních muzikantů pocházejících z Brna v České republice, kteří čerpají inspiraci ze všech okamžiků svého turbulentního života a využívají veškerou svou kreativitu k tomu, aby přišli s psych-popovými písněmi s vysoce osobními texty. Dokázali, že jsou jedním z nejžhavějších současných aktérů v zemi, a to vydáním kriticky uznávaného debutového alba Glacier & the City a hraním na významných přehlídkách a festivalech v zahraničí, včetně Eurosonic Noderslaag 2017, festivalu Sziget 2015, Waves Vienna 2017 nebo úspěšného vystoupení Londýn 2016. Ghost of You není jen založen na snaze přilákat fanoušky, ale také na naprosté oddanosti tomu, co dělají, a velké touze hrát co nejvíce.

Burning Steps je čtyřčlenná kapela hrající od roku 2007, založena v mostu, aktuálně sídlící v Praze. Hardcore punk s pořádným drivem, koulema a nekompromisními texty. Za dobu své existence odehráli stovky koncertů a doprovázeli kapely jako jsou Suicidal Tendencies, Gallows, Boysetsfire, Bane, Death By Stereo, The Freeze, TSOL.

DYNA je opět čtyřčlenná kapela z Českých Budějovic, založena v letošním roce z místních hrajících muzikantů – zpěv, kytara: Daniel Pokorný, kytara: Tomáš Hadrava, baskytara: David Uhlík a bicí: Petr Havelka. Kluci umí pódium pěkně rozpálit a připravit ho pro další kapely.

Podrobnosti

Datum:
Út 27. srpna 2019
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
dobrovolné
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/439155510240313/

Místo konání

Letní scéna Slavie
Jirsíkova 2
České Budějovice, 370 01 Česká republika