Posted by on

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Gonsofus + Hard To Frame /Letní scéna Slavie

Út 9. Červenec @ 18:00 - 1:00

Pomyslný hudební míč celého festivalu vykopneme 9/7 od 18 hodin s kapelami:
 
GONSOFUS (rus+hun) – transcontinental groove
https://www.facebook.com/gonsofus/
http://www.gonsofus.com/
a
Hard to Frame (cz) – dnb/dubstep live instruments
https://www.facebook.com/hardtoframe/
http://www.hardtoframe.cz
 
Start v 18.00 hodin
 
Line-up: 19.00 – 20.00 GONSOFUS
21.00 – 22.00 Hard to Frame
 
vstup dobrovolný, výtěžek bude použit na dobročinné účely (bližší informaci na koho sdělíme na koncertu).
od 22.00 hodin otevřen Music Bar Velbloud – afterparty Ladia Rasta – vstup volný.
 
Bližší informace k interpretům:
GONSOFUS – Pomocí různých nástrojů a živých smyček, multi-instrumentalisté Sasha Mamaev a Gábor Tokár vytvářejí silný zvuk zvaný „transkontinentální drážka“. Úzká rytmická sekce, kytara a jedinečná vokální přítomnost, vše zbarvené mohutnou dávkou pečlivě zpracované elektroniky – to je zvuk Gonsofus vytvořený živě jen dvěma hudebníky.
 
Gonsofus strávil posledních 5 let aktivním turné po Evropě a ve Spojených státech, s více než 400 koncerty v 19 zemích, po cestě sdílejících etap s takovými umělci jako Jazzanova, New York Ska Jazz Ensemble, KOOP Orchestra, Heymoonshaker a další.
 
V dubnu 2015 došlo k vydání jejich alba Taking Shape. Nyní v roce 2019 se Gonsofus připravuje na vydání svého nového EP, který bude nahráván v Praze a smíchán v New Yorku.
 
Od roku 2012 GONSOFUS navštívili Německo, Norsko, Litvu, Estonsko, Holandsko, Belgii, Švýcarsko, Portugalsko, Španělsko, Francii, Slovenkso, Českou republiku, Maďarsko, Polsko, Itálii, Rakousko, USA a Rusko.
 
Hard to Frame – Kapelu Hard to Frame formuje náklonnost k elektronickým tanečním stylům, jako jsou drum and bass, dubstep nebo breakbeat. Touha hrát tyto styly naživo, kombinovat je s ostatními žánry a propojovat nástroje akustické s nástroji elektronickými se pak promítla do nezaměnitelného zvuku kapely.
 
Pětičlenná formace má za šest let svého působení odehráno přes 60 koncertů v klubech i na festivalech. Na podzim roku 2015 vydala své první EP Out of Frame, ze kterého singl Dreamy Eyes zabodoval v hitparádě Velká Sedma na Radiu 1 a byl natočen live na Balcony TV.
 
Během roku 2018 kapela finalizuje své debutové album Ghosts, které vydává na konci března 2019, můžete se těšit na zbrusu nový materiál.

Podrobnosti

Datum:
Út 9. Červenec
Čas:
18:00 - 1:00
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/1455213634620840/

Místo konání

Letní scéna Slavie
Jirsíkova 2
České Budějovice, 370 01 Česká republika