Posted by on

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Klubové turné Zajic Company + NANO – Vzpoura mozků 2018

Čt 15. Listopad 2018 @ 20:00 - 23:00

Do seznamu klubového turné jsme zařadili i pozváni od kapely NANO do Českých Budějovic kde tentokráte budeme v roli předklokana :o) my ušatí…

TURNÉ Zajíc Company + NANO – VZPOURA MOZKŮ 2018
Každá kapela si myslí, že její tvorba je nejoriginálnější a nejlepší na světě a že je schopna dodat posluchačům ten známý euforický dojem vznikající poslechem nádherné muziky – a i my máme stejný názor. Jsme karlovarská hudební skupina Zajíc Company, která ve své tvorbě kloubí prvky rocku, funku, elektroniky a české texty. Úspěšně brázdíme s našimi písněmi již 18 let rozličná pódia klubů a festivalů.
Nejednomu slavnějšímu jménu české scény jsme pomáhali rozehřát publikum a určitě nás těší, že si nás pro roli předkapely vybrali třeba Tatabojs a nebo Wohnout. Mohli bychom se zde zkusit holedbat našimi úspěchy v rozličných celorepublikových hudebních klání, ale spíše si poslechněte písničky z našich předchozích alb, např. na bandzone a udělejte si vlastní představu o přínosu našich písní pro tuzemské hudební vody.
Nyní jsme u konce finalizačních prací další desky s názvem „Vzpoura mozků“. Již brzy Vás čeká 8 písní s vůní dálek, podmořských hlubin, propastí mezilidských vztahů i nebeské dálky vesmírné. Většinu nahraných písní se již snažíme zařazovat do našeho koncetního playlistu, takže případnou koupí desky nebudete určitě kupovat „Zajíce v pytli“.

Tak neváhejte a přijďte si osobně poslechnout ochutnávku našeho „live zvukového Eintopfu složeného z úderné taneční rytmiky, okořeněného elektronickými zvukovými experimenty a provoněného aromatickou vůní popu s rozumnou tváří“. Věříme, že Vás naše hudba na našem doprovodném turné k nové desce potěší.
Po celou dobu našeho podzimního turné nás budou doprovázet spřízněné kapely a hlavně velcí kamarádi s kterými jsme zažili spousty krásných chvil při společném hraní v klubech. Podpoří nás pražští Audio Attache, Nano, plzeňští Different DISCO, liberečtí X Jazz, z karlovarského kraje Těžko Soudit motýla, a Shoe Cut

Start: 20:00
Vstupné: 100,-

Zajíc Company – rock-elektronika

Petr Weinlich – elektrická kytara, samply, syntezátory
Eda Bartůšek – zpěv, akusticko-elektrická kytara
Jan Roh – bicí
Martin Doležal – basová kytara

http://www.zajiccompany.cz
http://bandzone.cz/zajiccompany

https://www.youtube.com/watch?v=xtiUmAfG9g8
https://www.youtube.com/watch?v=KWQSMF56w9k

NANO – Prague – indie/pop/electro/alternative

Nano je indie elektro popová čtveřice, která spojuje rock’n’rollovou energii a silné melodie s melancholickým nádechem do jedinečného hudebního zážitku. Dala se dohromady v roce 2010 a od roku 2011 se pohybuje po českých klubech. Tvoří ji ex-zpěvačka Basta Fidel Marquet, ex-frontman Panamy Hadži, ex-basista z Prague Ska Conspiracy Květák a ex-bubeník Matouš z Pinking Shears. Koncerty Nano jsou energickou kombinací různých kytarových a elektronických hudebních vlivů s nečekaně autentickým soundem.

Po předzvěsti debutového alba, singlu Faster Than Love, vychází na podzim 2012 deska „2am Bedroom Songs“ a je uvedena singlem Sober. Ten boduje v hitparádách Radia 1 a Alternativa TV. Kapela aktivně hraje v klubech po České republice a na festivalech, absolvovala tři turné ve Švýcarsku a spolupracovala s Národním muzeem, pro které v roce 2013 složila píseň na výstavu Peníze. Mezinárodně zabodovalo i vystoupení v Balcony TV Prague.

Na jaře 2016 vydává kapela druhou desku nazvanou Is This Art? pod producentským dohledem Jiřího Buriana. Po čtyřech letech bylo na čase zachytit na nosič vývoj kapely, která našla svébytný indie-popový zvuk a která naživo dokáže pohltit. Deska je celistvou výpovědí o nejednoznačných tématech v přímočaré a zvukově dotažené formě. Rock’n’rollová energie zůstává, silné melodie se rozvinuly, večírek pokračuje.

Hadži – guitar, vocal
Marquet – vocal, synth
Květka – bass guitar
Mates – drums

http://soundcloud.com/nano-31
https://nano.bandcamp.com/album/is-this-art
https://itunes.apple.com/cz/album/is-this-art/id1110056174
http://bandzone.cz/nano

https://www.youtube.com/watch?v=WwWdeXh0YUM
https://www.youtube.com/watch?v=6xHXHN7jEa4

Podrobnosti

Datum:
Čt 15. Listopad 2018
Čas:
20:00 - 23:00
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/2233475990254356/

Místo konání

Music Bar Velbloud
U Tří lvů 4/294
České Budějovice, 370 01
Telefon:
+420 737 157 871