Posted by on

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Koncert pro charitu Třeboň YES WE CAN

So 2. Únor @ 20:00 - 3:00

150Kč

3 Imaginary Boys Entertainment spolu s charitou Třeboň uvádí další ze série koncertních večerů, jejichž výtěžek pravidelně putuje na lokální sociální programy charity.

I pro tentokrát jsme pro Vás připravili lahůdku v podobě kanadských
THE PACK A.D.,

kteří se představí ve Velbloudu vůbec poprvé v rámci jejich evropského turné (The woke up weird Europe tour). Jedná se o zkušené duo z Vancouveru hrající výbušnou směs garážového rocku, new wave, punku a blues. Jejich živá vystoupení jsou pověstná svou živelností a masivním zvukem, který dokáží vytvořit tyto dvě mladé dámy. „Dollhouse“ je jejich poslední deska z roku 2017 vydaná u vydavatelství Cadence Music.

Složení:
Becky Black – voc., guit.
Maya Miller – drums

Další kapelou, která vystoupí tento večer jsou královehradečtí

THE ATAVISTS

Atavists jsou čtyřčlenný hudební projekt balancující na pomezí stoner-rocku a vlivů surfových kapel z šedesátých let. Charakteristický zvuk skupiny tvoří špinavé kytary, nakřáplé retro varhany a osobitý vokální projev frontmana Adama Krofiána. V roce 2015 se podařilo skupině zvítězit v národním kole nadnárodní hudební soutěže GBOB (světové finále proběhlo v Berlíně) a na začátku roku 2016 vydala debutové album „Bad Times“ na streamovacích službách. Během let 2016 a 2017 se kapela objevuje na festivalech Colours of Ostrava, Rock for People, ale i na dalších letních festivalech v rámci ČR. Atavists vydali letos další desku pod názvem „Lo-fi Life“ (BigBoss), která je skvěle příjímána jak kritiky, tak především fanoušky.

Složení:
Adam Krofián – voc., guitar
Jan Hnátek – keys., synth
Martin Křížek jr. – bass
Adam Jánošík – drums

Vstupné: 150,- Kč
Studenti s platnou ISIC kartou: 100,- Kč

a do třetice všeho dobrého vystoupí i českobudějovičtí Metal Mode!!! Myslím, že není třeba představovat … tvrdě a rockově největší pecky Depeche Mode …Enjoy the Silence, I Feel You, Never Let Me Down Again ….ufff … Jarda tančí už ted 🙂 !!!!!

Složení:
– Marotha – baskytara, zpěv
– Antonín Salva – kytara
– John Ash – bící

https://www.youtube.com/watch?v=2xb_ulhXyjw
https://www.youtube.com/watch?v=bjcv4HSQ0pY

Před samotným koncertem pro charitu Třeboň proběhne velice zajímavá přednáška nevládní organizace SEA SHEPHERD Czech, která má za úkol ochranu přírody, zejména světových oceánů. Přednáška bude s videoprojekcí a následnou diskusí.
Světové oceány jsou vystavovány neustálému znečišťování, neregulovanému rybolovu vymírajících druhů ryb, pytláctví a dalších.
Přednáška začíná od 17:00 hod do 18:30 hod.
Během přednášky a následného koncertu bude možno na místě zakoupit Sea Shepherd merch, jehož koupí podpoříte činnost samotné organizace.
Přednáška je vhodná rovněž pro děti a má silný etický a edukativní potenciál. Měli jsme tu čest přednášku absolvovat a můžeme jen vřele doporučit.

Podrobnosti

Datum:
So 2. Únor
Čas:
20:00 - 3:00
Cena:
150Kč
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/393858324744180/