Posted by on

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Massola + Masáž + Drum’n’noise battle + křest Tosiro

So 11. Květen @ 20:30 - 2:00

bude upřesněno

MASÁŽ
https://madmusickcz.bandcamp.com/album/mas-massola-split-lp-2018

“Vznikli jsme v roce 2013, jako malinký jednorázový projekt, tvořený Ivanem Borešem, Miroslavem Čertíkem a Michalem Sochou. Naším prvním úkolem, v té době i konečným, bylo složení akusticky tučného marastu na jedno ze tří plánovaných splitek kapely Gride. Po této první zkoušce jsme se rozhodli v hraní nadále pokračovat. Protože je naše historie velice krátká a prakticky se začíná vytvářet, vydržte s námi i nadále a podporujte…..”

Rozhovor s klukama: https://wave.rozhlas.cz/masaz-v-echu-v-nasi-hudbe-je-agrese-ale-bez-pesti-7445521

MASSOLA
https://madmusickcz.bandcamp.com/album/mas-massola-split-lp-2018
https://massola.bandcamp.com/releases

“Dvojice v úsporně hlučném složení alt saxofon a bicí/řev je tu a tam doplněna bas/kytarou a elektronickým bordelem („harshtronics“), s nimiž Massola pracuje i naživo. Nálepka „jazz-grind“ se zdá být přitažená za nástroj, ale jednak má vypovídající hodnotu, jednak jim umožňuje vystupovat jak na noiseových seancích, tak i na vážněji vnímaných alternativních festivalech…”
– o albu Neanderthal Jazz, ukaradeno diycore.net

Obě kapely jedou spolu turníčko, takže bude jistě veselo. Přijďte je podpořit řevem a neurotickým tancem v rytmu zběsilém.

TOSIRO
https://tosiro.bandcamp.com/

Dědkostroj, kámo, opět zasahuje! Starci na chmelu valí nové vály, které nahráli letos v Únoru v Low Resolution studiu u Hromyho. Matroš je to opět zcela odlišný od minulých nahrávek. Zvuk je masivní a valí jak protržená přehrada. Tento večer se odehraje křest nové kazetky, kterou vydává NAAB.

V rámci akce proběhne též jedno zajímavé zpestření a to DRUM/NOISE BATTLE. Viki z Massoly a Cíkal (Microvomit a další) si to vzájemně rozdají v battle a to každý se svým hlukařem! Nu není to ale zajímavá taškařice?

Těšíme se! Oujé.

Podrobnosti

Datum:
So 11. Květen
Čas:
20:30 - 2:00
Cena:
bude upřesněno
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/2060596314038650/

Místo konání

Music Bar Velbloud
U Tří lvů 4/294
České Budějovice, 370 01
Telefon:
+420 737 157 871