Posted by on

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

MELKBELLY (usa) + FIVE SECOND TO LEAVE (cz) + ROUILLEUX

St 30. Květen 2018 @ 20:00 - 2:00

bude doplněno

MELKBELLY (usa)
Noise-rocková čtyřhlavá úderka Melkbelly vzrostla z Chicagské DIY scény. Zvukem připomíná indie kapely zlatých devadesátých let.

Nebojí se ale ani hutnějších noisových stěn, a tak není divu, že při poslechu vytanou na mysl třeba Pixies nebo Pavement ale klidně i Lightning Bolt.

Jejich dominantou je sice živé hraní, mají ale na kontě i EP Pennsilvania z roku 2014, několik singlů a téměř čerstvé a řádně nabroušené LP Nothing Valley z roku 2017.
https://melkbelly.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/melkbelly?fref=ts
https://www.youtube.com/watch?v=3mJoRmdYTo0

FIVE SECONDS TO LEAVE
O těchle třech pardálech z Jindřichova Hradce nebylo v poslední době moc slyšet. Kluci se ale neflákali, naopak! Pokradmu si připravovali nové album, které by v nejbližších dnech mohlo být už i k poslechu na internetech. To, že se začalo zpívat jsme sice už věděli, ale že to bude taková šleha se dalo zatím jen předpokládat. A poctivá dávka metalu a country už je potřeba!
http://bandzone.cz/fivesecondstoleave
https://www.youtube.com/watch?v=kLpL6rzm-PY

ROUILLEUX
Původně jednočlenný projekt kytaristy Luboše Rezka se rozrostl do kapely s proměnlivým obsazením. V poslední reinkarnaci natočili album Spoils a ukázali se i na Noise Party. Trio balancovalo někde na pomezí psychedelického rocku, folku a noisu. Na květnovou návštěvu je připraven nový materiál, ale v jaké podobě se Rouilleux v Budějovicích ukáže si jistí nejsme.
http://music.rouilleux.net/
https://www.youtube.com/watch?v=zx3-2sbqNCE

Podrobnosti

Datum:
St 30. Květen 2018
Čas:
20:00 - 2:00
Cena:
bude doplněno
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/480990245648882/

Místo konání

Music Bar Velbloud
U Tří lvů 4/294
České Budějovice, 370 01
Telefon:
+420 737 157 871