Posted by on

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MESSENJAH + LADIA RASTA + BODY BASS / LÉTO S VELBLOUDEM

Pá 30. července @ 18:00 - 5:00

dobrovolné vstupné
MessenJah – reggae/danchall/hip-hop
http://messenjah.cz/
za podpory
Ladia Rasta – Ragga Fucking Jungle CZ / České Budějovice
a
Body BasstrauMax-x records / České Budějovice
Otevřeno od 18 hodin, produkce mezi 18:30 a 22 hodinou, vstup je dobrovolný, výtěžek bude použit na honorář interpreta.
Minulý rok přijel MessenJah představit nové album „BALANC“ a jisté je jedno – byl to zážitek! Mísící se vlivy žánrů vycházejících z reggae – od new roots přes dancehall až po grime – to všechno zastřešuje hlasově i lyrikálně multifunkční MessenJah. Každá pecka byla originální, ale zároveň celý set držel pevně pohromadě a byla to jízda od začátku až do posledních slabik koncertu.
Bližší info k interpretovi:
MC MessenJah se řadí mezi nejvýraznější osobnosti české reggae scény. Jako jeden z mála staví na síle poselství. Politicky angažované, spiritualitou dotknuté texty zaplnily prázdné místo českého reggae. V provopočátcích otevíral show pro zpěváka U–Ceeho (2009). Nedlouho poté začal být zván na vystoupení s Waddup Sound, selectorem Boldrikem, Jah Atom Sound, posléze i se slezkými Wicked Sound, nebo selectorem Ecstaticem z Krkonoš. MesseJah nahrává i ve studiu Majora Pirata, či DJe Damalistika („Ostravo Opavo“), ale své nejzásadnější písně vytvořil ve spolupráci s Coco Jammin Production. Po příspěvcích na Sklizeň 2011 („Ganja Je Lék“, „Pašíci“, „Break the Scheme“) se v roce 2012 tempo zrychlilo – song „Reovoluce“, pak společný trojsigl s Mr. Cocomanem „Vítejte“ („Stopaři“, „Zbavit Nudy“), ale podzimní období patří už SKLIZNI 2012 („Není mi jedno“, „Pravda Vítězí“)! Protože se ale všechny věci na Sklizeň ani nevejdou tak to vypadá, že další stanice má jméno „Sólo Album“…
„MILUJU ŽIVOT a tak bych chtěl všechny duše ZBAVIT NUDY! Nebudem jen loutky a STOPAŘI v našich životech – chceme si osudy řídit sami – ŽÁDNÁ ANARCHIE, ale přímá demokracie. NENÍ MI totiž JEDNO, že nám tu vládnou PAŠÍCI, co kradou do jednoho! Ještě že GANJA JE LÉK! Je potřeba nenásilná REVOLUCE, na kterou sice NESPĚCHEJ, ale buď připravenej, protože všichni SVOBODOMYSLNÝ LIDI cítí, že PRAVDA VÍTĚZÍ!
We come to BREAK THE SCHEME…
Brzy nastane BOD ZLOMU – tak BOJUJ DÁL!“

Podrobnosti

Datum:
Pá 30. července
Čas:
18:00 - 5:00
Cena:
dobrovolné vstupné
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/502821967668581

Místo konání

Letní scéna Slavie
Jirsíkova 2
České Budějovice, 370 01 Česká republika