Posted by on

Načítám Akce

« Všechny Akce

NÁHODNÝ VÝBĚR + LUCKY BREW

Čt 10. září @ 18:00 - 22:00

dobrovolné

Náhodný Výběr – pop-punk rock / Soběslav
ttp://www.nahodnyvyber.cz
https://bandzone.cz/nahodnyvyber
+
Lucky Brew – rock / Prachatice
http://bandzone.cz/luckybrew

Otevřeno od 18 hodin, produkce mezi 19 a 22 hodinou, vstup je dobrovolný, výtěžek bude použit na honoráře interpretů, stejně tak můžete festival podpořit na této sbírce https://www.donio.cz/FestivalSlavie, festival je prozatím v režimu DIY.
Koncert bude přenášen on-line na kulturadoma.cz

Bližší informace k interpretům:

Náhodný Výběr vystupuje od roku 2014. V tomto roce vydala své debutové album Napadla mě melodie, ke kterému byly natočeny dva videoklipy na písně Romantička a Je to jenom hra. V roce 2016 kapela vydala své druhé CD s názvem Láskyplní, ke kterému natočila nejnovější videoklip Vzpomínám. Na konci léta roku 2018 kapela vydala své třetí album Útěky domů. Od svého vzniku odehrála stovky větších i menších koncertů po celé České republice. Kapelní motto zní: baví nás hrát a za svojí tvorbou si stojíme a věříme v ní. Máme své sny a cíle, za kterými si jdeme. Někdy to jde hůř a někdy líp… ;-).

Lucky Brew prachatická kapela okolo zpěvačky Lucie Chánové, která v průběhu sedmi let fungování odehrála nespočet koncertů , zúčastnila se několika festivalů, potkala se na pódiích s Ewou Farnou, Imodium, Prague Conspiracy, Mydy Rabycad, Wohnout, Satisfucktion, natočila videoklip a hlavně vydala dvě studiová alba. Hrají rock s kombinací funky, popu a hardrocku. Kapela je ovlivněna velikány jako jsou Guano Apes, Black Sabbath a Pearl Jam.

Podrobnosti

Datum:
Čt 10. září
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
dobrovolné
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/673873949875381/

Místo konání

Letní scéna Slavie
Jirsíkova 2
České Budějovice, 370 01 Česká republika