Posted by on

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

NÁHODNÝ VÝBĚR + UTÍKEJ / LÉTO S VELBLOUDEM

Út 20. července @ 18:00 - 22:00

dobrovolné vstupné
Otevřeno od 18 hodin, produkce mezi 19:30 a 22 hodinou, vstup je dobrovolný, výtěžek bude použit na honoráře interpretů.
Bližší informace o interpretech:
Náhodný Výběr: Kapela vystupuje od roku 2014. V tomto roce vydala své debutové album Napadla mě melodie, ke kterému byly natočeny dva videoklipy na písně Romantička a Je to jenom hra. V roce 2016 kapela vydala své druhé CD s názvem Láskyplní, ke kterému natočila nejnovější videoklip Vzpomínám. Na konci léta roku 2018 kapela vydala své třetí album Útěky domů. Od svého vzniku odehrála stovky větších i menších koncertů po celé České republice. Kapelní motto zní: baví nás hrát a za svojí tvorbou si stojíme a věříme v ní. Máme své sny a cíle, za kterými si jdeme. Někdy to jde hůř a někdy líp… 😉.
Utíkej: Kapela vznikla v létě 2019. Osud svedl dohromady 5 lidí, kteří za sebou mají různé hudební formace a posbírali zkušenosti z podií a kapelního života. Jejich styl není nikterak vymezený, ačkoli ho označují jako punk-rock, který je jim nejblíže, a vzkazují: „Nechceme se ničím vymezovat, hrajeme to, co se nám líbí. Čekat od nás můžete punkovej nářez, i klidnější melodie, hudba nám dělá radost a tu chceme rozdávat dál. Snažíme se, aby se to projevilo hlavně v našich textech. Rádi bychom prostřednictvím našich rýmů předali cokoli, komukoli“

Podrobnosti

Datum:
Út 20. července
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
dobrovolné vstupné
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/906897550042528

Místo konání

Letní scéna Slavie
Jirsíkova 2
České Budějovice, 370 01 Česká republika