Posted by on

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Naked Professors + Láďa Latka trio

Po 20. července @ 18:00 - 22:00

dobrovolné

JEDINÝ PO-NEDĚLNÍ KONCERT si užijeme v irish-folk duchu s
Naked Professors
https://bandzone.cz/nakedprofessors
https://soundcloud.com/nakedprofessors
+
Láďa Latka trio – alternativ folk rock / České Budějovice
http://bandzone.cz/labada

Otevřeno od 18 hodin, produkce mezi 19 a 22 hodinou, vstup je dobrovolný, výtěžek bude použit na honoráře interpretů, stejně tak můžete festival podpořit na této sbírce na Donio https://www.donio.cz/FestivalSlavie, festival je prozatím v režimu DIY.

Bližší informace o interpretovi:

Naked Professors je českobudějovická irish-folková kapela, která vznikla kolem roku 2013, kdy se občasné hraní po hospodách změnilo v pravidelné zkoušení a domlouvání koncertů. Hrají irské lidovky, covery folk-rockových kapel (jako např. Mumford & Sons, Johnny Flynn, 16 Horsepower apod.) a poslední dobou pracují převážně na vlastní tvorbě. Jejich koncerty se vyznačují neobyčejnou energií, která dokáže vždy roztančit a rozveselit celé publikum.

Láďa Latka trio je českobudějovický projekt písničkáře Ládi Latky, kterého ke kytaře před dvaceti lety přivedla láska ke kapelám Nirvana, Pixies či R.E.M. a vydal své debutové album Terapie láskou. Po letech rockového působení v místních undergroundových kapelách přináší jistý cit pro uvolněnou atmosféru, kdy si vystačí pouze s akustickou kytarou. V současné době vystupuje s houslistou Tomášem Vávrou a cajonistou Pavlem Mapache Maulem.

Podrobnosti

Datum:
Po 20. července
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
dobrovolné
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/315832382764996/

Místo konání

Music Bar Velbloud
U Tří lvů 4/294
České Budějovice, 370 01
Telefon:
+420 737 157 871