Posted by on

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ONDŘEJ FENCL A HROMOSVOD + LARVA / LÉTO S VELBLOUDEM

Út 3. srpna @ 18:00 - 22:00

dobrovolné vstupné
Ondřej Fencl a HROMOSVOD – folk-rock/Praha
https://www.facebook.com/OndrejFenclHromosvod
+
Larva – big-beat-funk/České Budějovice
https://www.facebook.com/larvaceskebudejovice
Otevřeno od 18 hodin, produkce mezi 19 a 22 hodinou, vstup je dobrovolný, výtěžek bude použit na honoráře interpretů.
Bližší informace k umělcům:
Ondřej Fencl a HROMOSVOD – kapela plná elitních českých sidemanů, hrající prostě písničky. Citlivě, něžně i divoce, tak, jak se sluší. Nejnovější CD Na kraji nebe přináší čirou radost – z hudby, z písniček, z muzikality. Středobodem je autorská tvorba čtyřicetiletého Ondřeje Fencla (m.j. 5P Luboše Pospíšila, Oskar Petr Marsyas, Schodiště, trio s Vladimírem Mertou či Janem Hrubým). Oproti původnímu folk-rocku hraje dnes Hromosvod barevněji, více pro písničku, méně na odiv.
Zpěváka, kytaristu a klávesistu Fencla doprovází na elektrickou kytaru Vojtěch Jindra (m.j. Bran), na housle Hana K. Vyšínská (m.j. Inflagranti), na basu Jaryn Janek (m.j. K. Střihavka, Krucipüsk…) a liberecký bubenický matador Tomáš Marek (ex-Lucie, Kollerband…).
„Texty jsou plné vnitřních rýmů a nevšedních obratů, uvěřitelný zpěv, virtuózní housle, knopflerovská kytara a nekompromisní rytmika – to je dnešní Hromosvod“ napsal o současné sestavě nestor Zdeněk Vřešťál (Nerez).
Larva – úžasní českobudějovičtí muzikanti, vynikající spoluhráči, vyjímečné osobnosti. Energie a radost z hudby jen čiší. Blues, Ska, Big-beat a autorská tvorba, přesně tohle tuhle kapelu definuje.

Podrobnosti

Datum:
Út 3. srpna
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
dobrovolné vstupné
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/263887858841437

Místo konání

Letní scéna Slavie
Jirsíkova 2
České Budějovice, 370 01 Česká republika