Posted by on

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

SUPERHOUSE Vol. 2 : Summer Closing 2019 w/ROB SMILE & MARK EVILL

So 7. Září 2019 @ 21:00 - 5:00

80Kč

>>>>> Dj’s :

• ROB SMILE • (Underground Republic, Dj Legend, PHA)
• MARK EVILL • (Resident Dj Of Radost FX, Ateliér & Studio 54, PHA)

• THE INVISIBLE MAN • (Krankenhouse Records), Resident Dj
• DJ FROM LIVING ROOM •
• BODY BASS •

>>> VJ : Visible Invisibility

Line Up >>>>>

21.00 ° DJ FROM LIVING ROOM
22.30 ° THE INVISIBLE MAN
00.00 ° MARK EVILL
02.00 ° ROB SMILE
04.00 ° BODY BASS

>>> ROB SMILE…

SOUNDCLOUD : soundcloud.com/robsmile
MIXCLOUD : mixcloud.com/rob-smile/stream
FACEBOOK : facebook.com/RobSmileOfficial

Působí na elektronické scéně téměř dvacet let. Jeho začátky jsou úzce spjaty s dnes již legendárním domácím klubem Naif. Od té doby se stal součástí line-upů prestižních domácích eventů, mezi které patří například festivaly Creamfields, Summer of Love, Lucky People Center, Cosmic Trip, Mácháč nebo přední halovky Apokalypsa a Citadela a jiné. Jeho charakteristický sound vyznačujíci se silnou basovou linkou pohybující se na pomezí deep housu, deep techu, minimalu a techna byl ke slyšení také v zahraničí a to v Německu, Francii, Dánsku, Anglii, Rakousku či Slovensku.
Za zmínku stojí i jeho osmileté působení v Creative events crew, která hostila zajímavé umělce světového formátu jako jsou Deepchild, Bjorn Wilke, Lexlay, Loco & Jam, Eric Sneo nebo Paride Saraceni. Je spoluzakladatelem značky Underground Republic, která na svůj vlajkový event Circle v současné době přiváží do České republiky jedno zajímavější zahraniční jméno za druhým a to například Chad Andrew, El Mundo, Danielle Nicole, Dan Formless, Jessica Diaz, Mario Aureo, Coriesu, Andreas Bergmann, Agustin Alvarez a Sebastian Paiza.
Dále taktéž supportoval zásadní zahraniční producenty a dje jako jsou Mihai Popoviciu, Butch, Guy J, Ida Daugaard, Silicon Soul, Layo & Bushwacka! a mnoho dalších.

Bez nadsázky můžem říct, že je neodmyslitelnou postavou české elektronické scény. Jeho charisma a nepolevující náboj během jeho setů jsou synonymem skvělé párty…

>>> MARK “MARVILL“ EVILL
(Resident Dj Of Radost FX, Roxy, Studio 54 & Ateliér, PHA)

Ateliér, Prague : https://soundcloud.com/atelierprague/mark-evill-atelier-7-anniversary

Radost FX, Prague : https://soundcloud.com/deffo/mark-evill-vs-deffo-refresh-afterparty-sky-7-197

Roxy, Prague :
https://soundcloud.com/mark-marvill-evill/roxy-5122016

https://soundcloud.com/mark-marvill-evill/disco

Mark Evill aka Marvill se pohybuje na taneční scéně od roku 2002. Jeho začátky jsou spjaty s dnes již zaniklým barem Euforie, kde se Mark Evill nejčastěji prezentoval vocal housovými sety. V roce 2005 nastává zásadní zlom v jeho kariéře. Mark se stává rezidentem klubu Saigon a po sléze přijímá nabídku na vystoupení v domácích klubech Mecca a Duplex, kde od roku 2007 vystupuje po boku zahraničních hvězd jako je Denis Christopher, Dan Marciano, Markus Schossow nebo Shik Stylko. Píše se rok 2008 a Mark Evill se dostává pod křídla bookingové agentury DB booking, která mu zajišťuje pravidelné hraní v pražském Paláci Akropolis a dalších klubech metropole. Druhým velkým zlomem v jeho kariéře je rok 2009, kdy prezentuje svůj sound na známém multižánrovém festivalu Sázava fest a koncem tohoto roku se stává rezidentem předního českého afterklubu Studio 54, které ho kromě pravidelných víkendových afterparties obsazuje i na své rezidentní eventy v pražské Mecce – Studio 54 Night @ Mecca. Následující rok je pro Marka Evilla dalším krokem vpřed v podobě rezidentury v klubu Havana, hostování v několika domácích rádiích a představení jeho osobnosti na prvním ročníku festivalu Cinda Open Air. V roce 2011 se stává Mark Evil součástí line-upů série prestižních parties a klubovek, mezi které patří například Cinda Open Air II, který navštívilo přes 2000 clubberů nebo kluby jako je Chapeau Rouge, Gox klub nebo Pekelnej Bar. Mark Evill vystoupil po boku Dj’s jako jsou Denis Christopher, Dan Marciano, Markus Schossow, Shik Stylko, Toky, Boss, Lee Dagger, Loutka, Orbith, Subgate, Tommy Rogers, Tráva, Enrico, Michal J, Michal C a mnoha dalších stálic české taneční scény. V současné době můžete Marka vidět převážně v Pražských klubech Radost FX, Studio 54, Ateliér, Retro Music Hall i legendárním Houseboatu U Bukanýra. Mark Evill je vždy zárukou kvalitního večírku a hlavně pojmu co je stále ještě i v dnešní době ten pravý a originální HOUSE !!!

Podrobnosti

Datum:
So 7. Září 2019
Čas:
21:00 - 5:00
Cena:
80Kč
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/375971079712270

Místo konání

Music Bar Velbloud
U Tří lvů 4/294
České Budějovice, 370 01
Telefon:
+420 737 157 871