Posted by on

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KONCERT ZRUŠEN – HLEDÁME NÁHRADNÍ TERMÍN!!! THE DRAIN & ABOVE + ZKOUŠKA RÁZEM

Čt 16. července @ 18:00 - 22:00

dobrovolné

THE DRAIN – garage glamrock Praha/České Budějovice
http://www.thedrain.cz
https://www.youtube.com/drainmusic

+
ABOVE – grunge/stoner rock – České Budějovice
https://abovebandsucks.bandcamp.com
+
Zkouška Rázem – Punk Rock – České Budějovice
https://bandzone.cz/_113214?at=dashboard

Otevřeno od 18 hodin, produkce mezi 19 a 22 hodinou, vstup je dobrovolný, výtěžek bude použit na honoráře interpretů, stejně tak můžete festival podpořit na této sbírce na Donio https://www.donio.cz/FestivalSlavie, festival je prozatím v režimu DIY.

Bližší informace k interpretům::

THE DRAIN je pražská glamrocková kapela, která vznikla v roce 2007 v Českých Budějovicích, kdy nahrála první demo skladby. Když se spojí starý glam s originálním moderním soundem a notně po cestě načichne garáží. Parta drzých cápků, kteří vylezli z jihočeských a pražských sklepů a otočili volume doprava. V hudbě The Drain se snoubí rocková syrovost, popová chytlavost a smysl pro hluk a experimenty. K tomu připočtěte ctění rock’n’rollového lifestylu, pocit nebezpečí a koncerty s atmosférou punkových mejdanů. Tam, kde v dnešním rock’n’rollu chybí sex, narcismus a ostří nože, přicházejí The Drain.

ABOVE mladá budějcká muzikantská krev, která hraje pro radost svou i svých posluchačů. Jejich tvorba je ovlivněna kapelami jakou jsou Nirvana, Mad Season, Pearl Jam, Audioslave,,Soundgarden a Foo Fighters.
Snaží se tedy jejich hudbu proplétat různými žánry, kde si může každý posluchač najít to své. Kapela hraje ve složení Spálenka Jirka (Lead guitar+vocals), Racek Jan (Bassguitar), Marhoun Kryštof (Drums+vocals) a právě nahráli své první album s názvem SPACESHIP, které vyšlo 28/6, ochutnat můžete zde:

https://album.streamlink.to/Spaceship

Zkouška Rázem

Mladá čtyřčlenná punkrocková parta z Českých Budějovic a Ostrova, snažící se oživit jihočeskou punkovou scénu. Plně aktivní od léta 2019.

Podrobnosti

Datum:
Čt 16. července
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
dobrovolné
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/253132952633002/

Místo konání

Music Bar Velbloud
U Tří lvů 4/294
České Budějovice, 370 01
Telefon:
+420 737 157 871