Posted by on

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

The OwnRoadies/Corpulent Provocateur/Love Gangsters/after ALIKE /Letní scéna Slavie

Pá 9. Srpen 2019 @ 18:00 - 22:00

dobrovolné

Další týden uzavřeme s kapelami
The OWNROADIES – punk rock České Budějovice
http://bandzone.cz/theownroadies
+
Corpulent Provocateur – rock w. Seatle sound Pardubice
http://corpulentprovocateur.com
+
LOVE GANGSTERS – electro pop-punk České Budějovice
+
Alike – crossover-rock Velešín – vystoupí v rámci afterparty v Music Bar Velbloud od 22.30 hodin

Vstup na Letní scénu a do Velblouda zdarma, vybíráme dobrovolný příspěvek, výtěžek bude použit na dobročinné účely

Bližší informace k interpretům:

The OWNROADIES založili v roce 2007 kytarista Martin Machek (Better Way), bubeník Lubomír Flaška (t.č. Dezinfekce), baskytarista Roman Chuchel (t.č. Troodon) a zpěvačka Martina Vranovská. Pro nedostatek Martinina času však za mikrofon záhy nastupuje sestra Tereza. 29.5.2008 přichází první vystoupení na domácí scéně v klubu Velbloud v Českých Budějovicích s místní HC smečkou Dead Set Against. Následně kapela nahrává ve Studiu Kamarád (později Rec’n’Roll) demo 2009 obsahující skladby Limpdick, God Sucks, Stay Away! V roce 2010 se kapela podílí na kompilaci studia Rec’n’Roll nazvané Let´s Fight Together songem Do It!
Na postu zpěvačky se vystřídala Tereza s Dominikou Konečnou. Tím začíná nová éra. Po nazkoušení starých věcí kapela začíná znovu vystupovat a nahrává ve studiu Rec’n’Roll demo 2014 o dvou nových písničkách Mother a Behind The Door. Post basáka přebírá Pavel Chucho Hrdlička (Diskriminace, 1982) a v létě 2017 Pavel Machek (PročNe!). V tomto složení nahrávají The OWNROADIES ve studiu Sound Rapids Damiána Kučery na podzim 2017 aktuální EP Indecision Prison.

Corpulent Provocateur je mladší formací, která vznikla
v roce 2014 v Pardubicích. Opírá se o muziku z devadesátých let, takže při jejich vystoupeních velmi často můžete narazit na klasický Seattle sound. Kromě toho, už kvůli zkušenostem z dalších velmi žánrově rozličných kapel, kluci zcela přirozeně přimíchávají do skladeb další styly, jako třeba syrový funky. Jedná se tedy o žánrově celkem nezařaditelnou kapelu, což je přesně to, co je na tom baví.

LOVE GANGSTERS vzniká v Českých Budějovicích v roce
2001 a je složená z významných muzikantů a performerů českobudějovické kulturní scény, jmenovitě Marotha, Štípke, Junker, Mirkanin. Za dobu své existence si zahrála po boku slavných kapel, úspěšně se účastnila tuzemských i zahraničních hudebních soutěží a podílela se na českých kompilacích. Kapela je jak svou tvorbou, tak svou pódiovou šou jedinečná a originální.

Alike velešínská crossover-rocková kapela, jejíž historie sahá až do roku 2004, kdy kluci hráli pod názvem ASweetWater Trick a po menší personální obměně v roce 2016 se přejmenovali na Alike. Jejich znakem jsou silné melodie podpořené violončelem a anglické texty o lásce.

Podrobnosti

Datum:
Pá 9. Srpen 2019
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
dobrovolné
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/355555315161760/

Místo konání

Letní scéna Slavie
Jirsíkova 2
České Budějovice, 370 01 Česká republika