Posted by on

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

The River Of The Lost Souls & Arthemion/ LÉTO s Velbloudem

Čt 23. července @ 18:00 - 22:00

dobrovolné

Po roce opět na naší milované letní scéně Slavie, a to v rámci Léta s Velbloudem! Moc se těšíme a doufáme, že atmosféra bude stejně jako každý rok parádní 🙂 Narveme do vás kompletní setlist!

The River Of The Lost Souls – hard rock / České Budějovice
https://theriverofthelostsouls.bandcamp.com

Arthemion – symphonic death metal / Písek a Strakonice
https://distrokid.com/hyperfollow/arthemion/inner

Otevřeno od 18 hodin, produkce mezi 19 a 22 hodinou,
vstup je dobrovolný, výtěžek bude použit na honoráře interpretů, stejně tak můžete festival podpořit na této sbírce na Donio https://www.donio.cz/FestivalSlavie, festival je prozatím v režimu DIY.

Bližší informace k interpretům:

The River Of The Lost Souls kapelu založil Václav Votruba a je složena z členů kapel Dark Angels – dark metal band a After Rain a VIHAR. Po založení kapely započali ihned práce na debutovém albu s názvem Midnight album“, které vyšlo na labelu Metal Age v roce 2017. V jejich tvorbě můžete najít kapely jako jsou Anathema, Opeth and The Gathering.

Arthemion Název Arthemion v sobě skrývá to, co všechny jeho členy silně spojuje, a to především obrovskou lásku k metalu a hudbě vůbec. Arthemion je písecko-strakonická metalová kapela, která vznikla v létě 2014. Ačkoli je to poměrně nedávno, její členové se mohou pochlubit bohatými zkušenostmi z hudebních projektů, ve kterých dříve působili.

Podrobnosti

Datum:
Čt 23. července
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
dobrovolné
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/1719060824900637/

Místo konání

Music Bar Velbloud
U Tří lvů 4/294
České Budějovice, 370 01
Telefon:
+420 737 157 871